Palbit plytki skrawajace

Firma Palbit została założona w 1916 roku w Portugali i jest producentem narzędzi najwyższej jakości do metalu i ultra twardych materiałów. Symbol narzędzi o wysokiej wydajności oferuje narzędzia do frezowania, toczenia,wiercenia, gwintowania oraz narzędzia specjalistyczne

Ponad 100-letnie doświadczenie to kompleksowa obsługa różnorodnych rozwiązań narzędziowych w przemyśle obróbki metalu.

Firma Palbit prowadzi sprzedaż na całym świecie poprzez sieć dystrybutorów i przedstawicielstw z zespołem wysoko wykwalifikowanych techników i specjalistów. Firma Palbit to jeden z naszych głównych partnerów w biznesie TECH-MET Krzysztof Kowalczyk jest jednym z przedstawicieli marki Palbit w Polsce, nasza efektywna współpraca trwa już bardzo długo

Płytki skrawające Palbit to jeden z najlepszych wyborów na świecie pod względem poprawy produktywności w porównaniu z kosztami. Realizowany program ciągłego wprowadzania na rynek nowych rozwiązań i wprowadzanie nowych, zastrzeżonych i opatentowanych narzędzi w celu wzmocnienia konkurencyjnej pozycji na rynku narzędzi obróbki skrawaniem . Nowoczesny zakład z najnowocześniejszą technologią pozwala sprostać najwyższym wymaganiom klientów.

Marka Palbit tworzy najwyższej jakości narzędzia produkcyjne i zapewnia klientom pełną gamę rozwiązań. Obszary jej działąnia to branża samochodowa lotnicza, formierskia, medycznea, przemyśł metalurgiczny.

Ścisła kontrola procesu produkcyjnego potwierdzona normami ISO 9001: 2015 i NP 4457: 2007. Certyfikaty w zakresie Systemu Zarządzania Badaniami, Rozwojem i Innowacjami.

Aktualne Katalogi Palbit

Katalogi producentów 

Pafana

Fanar

Dolfamex

Bison Bial