O firmie Tech-Met Krzysztof Kowalczyk.
Składowe naszej firmy
Najlepsza oferta
100%
Najlepsza obsługa
100%
Najszybsza dostawa
100%

Firma TECH-MET Krzysztof Kowalczyk powstała w 1996 roku. Specjalizujemy się w oferowaniu dla przemysłu maszynowego wysokiej jakości narzędzi z grupy skrawającej, pomiarowej i oprzyrządowania.

Nasza wiedza o rynku narzędziowym i wieloletnie doświadczenie gwarantują solidność w kontaktach handlowych. Zaufało nam już wiele dużych przedsiębiorstw produkcyjnych oraz hurtowni w całej Polsce. Zapewniamy naszym klientom osiągnięcie możliwie najlepszych wyników ekonomicznych poprzez udzielanie stałym odbiorcom rabatów i korzystnych form płatności.

Jesteśmy dystrybutorem takich marek jak:

 Zapraszamy na krótki film o nas 

www.tech-met.eu 

Gwarancja udanych zakupów
Nasz zespół doradców dokłada wszelkich starań, aby każdy element sprzedaży był dla Państwa satysfakcjonujący. Nasza wiedza o rynku narzędziowym i wieloletnie doświadczenie gwarantują profesjonalizm i solidność w kontaktach handlowych.
Współpraca z odbiorcami hurtowymi
Zaufało nam już wiele dużych przedsiębiorstw produkcyjnych oraz hurtowni w całej Polsce. Zapewniamy naszym Klientom osiągnięcie możliwie jak najlepszych wyników ekonomicznych poprzez udzielanie stałym odbiorcom rabatów i korzystnych form płatności.
Stałe podnoszenie jakości obsługi naszych klientów
Zachęcamy do obserwowania naszego bloga, na którym będziemy dzielić się naszą wiedzą i publikować artykuły z zakresu oferowanych przez nas narzędzi
Bardzo dobrze zaopatrzony magazyn
Kluczowym elementem wpływającym na szybkość realizacji zamówienia jest zaopatrzenie magazynu, oferowany przez nas towar jako dostępny posiadamy na stanie magazynowym, dlatego wysyłka realizowana jest w dniu zamówienia.
Szybka realizacja zamówienia
Dobrze zaopatrzony magazyn daje nam możliwość realizacji zamówienia i wysyłkę w jak najkrótszym czasie, większość zamówień dociera do Twoich rąk już na drugi dzień roboczy.
Łatwe zakupy
W ostatnich  latach nastąpił dynamiczny rozwój naszej firmy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów uruchomiliśmy platformę do zamówień elektronicznych. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zakupy w naszym sklepie online były wygodne i przejrzyste. Oferujemy wsparcie techniczne na każdym etapie zamówienia. W przypadku pytań lub potrzeby profesjonalnej porady, zapraszamy do kontaktu z nami za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie lub telefonicznie
Wsparcie techniczne
Profesjonalizm oparty na doświadczeniu. Oferujemy naszym klientom stałe wsparcie techniczne i doradztwo w zakresie technologii skrawania i doboru narzędzi. Nasz zespół opieramy na ludziach którzy

Oferujemy pełen zakres narzędzi do obróbki skrawaniem 

Skontaktuj się z nami